انجمن تخصصی قاریان قرآن کریم

نسخه‌ی کامل: تقليد از شيخ مصطفي اسماعيل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
با عرض سلام خدمت تمامي دوستاد قرآني عزيز
از اونجايي كه مقلد از شيخ مصطفي اسماعيل در اين انجمن زياد داريم خواستم اين تاپيك رو ايجاد كنم تا دوستان و اساتيد ، قطعات تقليدي شون رو از استاد مرحوم شيخ مصطفي اسماعيل اينجا بگذارند...براي شروع بنده دوتا قطعه تقليدي از خودم رو ميذارم...!!ضمنا نظر دادن در مورد قطعات هم آزاد هستش!!!

قطعه اول....سوره مباركه ق

قطعه دوم...سوره مباركه يوسف
سلام ، عالی بود رفیق ، ولی صدات رگه می ندازه ، اینو جدیش بگیر و الا کار دستت میده ، مثلا روی کلمه ی یشاءون اولیش ، دومیش روی کلمه ی ولدینا ، بین اگه خودت این کارو می کنی ، فورا ترکش کن ، اما اگه خودش رگه میندازه حتما به یه دکتر متخصص مراجعه کن تا صدات ضعیفتر نشده ، می تونی همین دو آیه رو نیم پرده پایین تر بخونی تا این اتفاق نیفته ...
اما دومیش بحث تجویدیه که مطمئنم اتفاقی بوده ، در آیه 35 سوره ق آخر کلمه لهم ساکنه ، اما شما ضمه دادین ،،،
اما سومیش اینکه روی کلمه لهم اکسون خوبی داده نشد ، میتونستی پرده ی پایین مقام رو روی کلمه ی الخلود میگذاشتی و کلمه ی لهم رو ابتدای اوجت قرار می دادی ؛ اگه تو همین حالتی که خوندی ، کلمه ی لهم رو ⅓ # یا نیم پرده یا یک پرده بالاتر می خوندی ، آهنگ صحیحتر ادا می شد ، توصیه ی برادر کوچتتون به شما اینه که چند دقیقه قبل از قرائت حتما تفکیک معنایی کن آیات رو بعد طبق تفکیکات نقطه فرود و اوج هر تکه رو تنظیم کن ، من خودم مقلد مصطفی اسمائیلم ، ، ، جدی خیلی خوشم اومد از خوندنت ، ان شاء الله آیندیه ی درخشانی رو خواهی داشت ...
خوشحال می شم قرائت کاملتو برام ارسال کنی ، این ایمیلمه [email protected] ...
التماس دعا
سلام علیم و رحمه الله
جناب cry
چرا وقتی روی لینکهای شما کلیک می کنم به جای اینکه دانلود بشه میره تو یک صفحه آپلود؟!
این صفحه :
http://uploadkon.ir/