انجمن تخصصی قاریان قرآن کریم

نسخه‌ی کامل: دانلود تلاوت های برنامه ی آفاق
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام
علیکم . برنامه ی آفاق یکی از بهترین برنامه های شبکه قرآن و معارف سیما
است که هر جمعه شب از ساعت 10:30 تا 12 شب پخش می شود .
این
برنامه هر شب میزبان یکی از اساتید قرائت است و ابتدای برنامه با تلاوت
همان استاد شروع می شود . در ادامه برنامه یکی از تلاوت های قدیمی تصویری مسجد السین قاهره پخش می شود و برنامه ها و ابتهالات متنوع دیگر ....
سپس خاطرات قاری مدعو و چندین عکس قدیمی دیده نشده از آن قاری و یکی از تلاوت های دوران کودکی یا نوجوانی یا تلاوت قاری در مسابقات پخش خواهد شد .
آفاق تا کنون میزبان استاد پرهیزگار ، استاد طوسی
، دکتر جسین کرمی ، استاد قره شیخ لو و .... بوده است . شب گذشته استاد حاج حسین رستمی
مهمان برنامه ی آفاق بودند که در این پست تلاوت اول برنامه ی ایشان ، که
در عین کوتاه بودن بسیار زیبا بود را تقدیمتان خواهم نمود .
[عکس: telavatha_niloblog_com_rostami_1.jpg]
سوره مبارکه یونس ، آیات 62 تا 65
حجم : 1 MB
مدت : 4:20
Mp3
* * *
* *
*
تلاوت دیگری که از استاد رستمی پخش شد مربوط به مسابقات اندونزی می شود که استاد رستمی در آن مسابقات اول شدند . سال 1382 اولین دوره مسابقات اندونزی در بزرگترین مسجد جاکارتا برگزار گردید که به دلایلی دیگر آن مسابقات برگزار نشد و اولین دوره ی آن آخرین دوره ان نیز بود .
کشور اندونزی هم به علت اینکه قصد داشت قاری کشور خودش اول شود روحیه ی استاد رستمی را تضعیف می کردند طوری که قبل از تلاوت قاری ایرانی همیشه استاد شیخ راغب مصطفی غلوش که داور مسابقات بودند را برای تلاوت به جایگاه می فرستاند که تلاوتا استاد غلوش با تشویق بسیار مستمعین همراه می شد .
اما به لطف خداوند متعال استاد رستمی در آن مسابقات اول شدند . خود ایشان می گویند من در برابر استاد غلوش هیچ بودم ام تلاوت من از تلاوت ایشان بیشتر تشویق شد و از عنایات توسل به حضرت زهرا سلام الله علیها بود .
[عکس: telavatha_niloblog_com_rostami_2.jpg]
التماس دعا
در پناه Quran
[/url]